Янукович не з’явився на допит в ГПУ

5508409Колишній президент Віктор Янукович не з’явився на допит до Генеральної прокуратури. Замість нього прийшов його адвокат Віталій Сердюк.

Адвокат пояснив, що Віктор Янукович не прийшов сьогодні на допит до Генеральної прокуратури через «поважну причину» – він має підстави вважати, що на нього готується замах, і він боїться за своє життя, натомість готовий поспілкуватися зі слідчим або в режимі відеоконференції, або якщо той приїде до нього в Ростов-на-Дону.

«Особисто клієнт (Янукович.— ред.) звернувся до Генпрокуратури із нотаріально завіреною заявою, в якій просив розпочати слідчі дії з його участю і наполягав, щоб слідчі дії відбувалися або в режимі відеоконференції, або в порядку прибуття слідчого за його місцем перебування»,— сказав В. Сердюк.

Сердюк висловив думку, що до Януковича не може бути застосована процедура заочного засудження, адже тепер він не знаходиться в міжнародному розшуку, і крім того обвинувачений не відмовляється співпрацювати зі слідством.

Як стверджує адвокат, Янукович оскаржив процедуру заочного судового розгляду його справи, і слухання по ньому має відбутися вже у вівторок.

Нагадаємо, Генпрокуратура викликала Януковича на допит на 11 серпня в 11:00 для проведення слідчих і процесуальних дій, опублікувавши повістку в Урядовому кур’єрі.

1900 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *