Юнкер вважає, що Україна може стати членом ЄС або НАТО щонайменше через 20-25 років

Нідерландці остерігаються Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. З цієї причини президенту Єврокомісії Жану Клоду Юнкеру довелося розповісти їм про те, що Україна членом Євросоюзу не може стати ще найближчі 20 років.

Якнайменше два десятиліття  треба Україні для того, щоб приєднатися до НАТО або Європейського Союзу. Саме так висловився Жан Клод Юнкер, виступаючи у Гаазі на щорічному форумі. За його словами процесс розширення зараз знаходиться «на паузі».

Ця заява зроблена у контексті референдуму, що має відбутися у квітні в Нідерландах і стосуватиметься Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. Президент Єврокомісії вважає, що частина нідерландських виборців неправильно сприймає цю угоду, як запоруку негайного членства України у Євросоюзі.

Референдум щодо цієї Угоди заплановано на 6 квітня. Йому надають великої ваги попри те, що його результати не несуть обов’язкового характеру. У січні провели опитування, результати якого вказують на те, що більша частина виборців Нідерландів проти ратифікації цього документа. Уряд країни навпаки виступатиме за надання підтримки документу на референдумі.

 

1087 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *