Шістьох російських спортсменів позбавили нагород через вживання допінгу

casСпортивний арбітражний суд (CAS, Лозанна) підтвердив дискваліфікацію російських легкоатлетів, яких було викрито у застосуванні допінгу. Шість спортсменів позбавлені нагород, які раніш були завойовані ними  на чемпіонатах світу, Європи та Олімпіадах.

Дискваліфіковані чемпіони зі спортивної ходи  Сергій Кірдяпкін, Ольга Каніськіна, Сергій Бакулін, Валерій Борчин, Володимир Канайкин і чемпіонка з бігу Юлія Заріпова. За підсумками рішення суду Лозанни, російських спортсменів чекає довгий та складний розгляд справи.

У CAS уточнили, що у Бакуліна забрали золоту медаль ЧС-2011, у Кірдяпкіна золото Олімпіади-2012, Каніськіна позбулася срібла тих самих ігор і золота ЧС-2010, Борчин залишився без золота ЧС-2009 і ЧС-2011, Канайкин втратив срібло ЧС-2011, Заріпова повинна повернути головну нагороду того ж чемпіонату.

Легкоатлети, які були дискваліфіковані, тренувалися в команді, яку найчастіше за всіх ловили на вживанні допінгу.

Також оприлюднена доповідь Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) за підсумками розслідування, що тривало близько 11 місяців. Для його старту приводом стала документальна стрічка “Секретна справа – допінг. Як в Росії роблять переможців”. Фільм демонструвався в грудні 2014 року на німецькому телеканалі ARD.

2288 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *