Шокін звільнив Сакварелідзе, ВРУ звільнила Шокіна

shokinВерховна Рада задовольнила заяву про звільнення Віктора Шокіна з посади генерального прокурора. “За” проголосували 289 нардепів.

Як відомо, 16 лютого президент Петро Порошенко у своєму зверненні до співвітчизників повідомив, що попросив генпрокурора Шокіна подати у відставку.

Шокін написав таку заяву і пішов у відпустку, з якої повернувся 16 березня.

Відтоді відбулося кілька акцій за відставку генпрокурора та проведення відкритого конкурсу на цю посаду.

Заступник генпрокурора-прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе заявляв, що у ГПУ продовжуються звільнення слідчих, які вели справу “діамантових” прокурорів, звинувачених у корупції. Також Сакварелідзе заявив про ділові зв’язки генпрокурора і “діамантових”.

CsakvarelidzeУ свою чергу Генпрокурор Віктор Шокін в день голосування за його відставку звільнив свого заступника, реформатора Давида Сакварелідзе шляхом приведення до відповідності структури та штатного розпису органів прокуратури до вимог Закону “Про прокуратуру” – ліквідував посаду заступника Генпрокурора України – прокурора Одеської області, яку обіймав Сакварелідзе, з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області

Відповідний наказ оприлюднено на сайті ГПУ.

nakaz

Виконання обов’язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора Одещини Жученка.

Крім того, своїм наказом від 29 березня поточного року Шокін притягнув до дисциплінарної відповідальності Сакварелідзе “за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків.

 

8101 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *