Ціна на нафту марки Brent сягнула максимуму за 4 місяці

oilpricefbУ вівторок ціни на нафту марки Brent в ході торгів піднялися до свого максимуму за останніх 4 місяця – $ 43,5 за барель з невеликою тенденцією до зниження ($ 42,69 за баррель).

Як повідомляє агентство Bloomberg, процес подорожчання викликаний прогнозами, за якими до травня видобуток сланцевої нафти в США буде скорочений до 4,84 мільйонів барелів на добу, що складе майже дворічний мінімум. Кількість діючих нафтових бурових в США скоротилося за минулий тиждень на 7 одиниць, з 450 до 443. Скорочення подібними темпами триває третій тиждень поспіль.

17 квітня має відбутися зустріч нафтовидобувних країн, на 12 квітня участь в ній підтвердили Азербайджан, Алжир, Бахрейн, Венесуела, Еквадор, Індонезія, Катар, Кувейт, Нігерія, ОАЕ, Оман, Росія та Саудівська Аравія. На цю зустріч, де будуть обговорюватися провідні питання галузі, очікують інвестори.

Тим часом, власні резерви США збільшуються, лише за минулий тиждень вони виросли до 1 млн барелів. Це найвищі показники за весь час відстежень з 1930 р.

1981 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *