Хакери зламали корпоративну мережу Facebook

fbhackХакерам вдалося отримати доступ до корпоративної мережі Facebook, якою користуються співробітники всесвітньої соціальної мережі. Це дало можливість кібер-хуліганам користуватися акаунтами співробітників компанії. Про таке повідомляє газета The Guardian.

Факт несанкціанованого вторгнення було встановлено у лютому 2016 року, коли під час оперативного моніторингу підозрілої активності у внутрішній мережі було виявлено, що її зламано. З’ясувалося, що зловмисники вже декілька місяців поспіль користуються акаунтами співробітників компанії.

В ході розслідування було виокремлено близько семи вразливостей, зокрема в службі передачі файлів. До того ж, співробітники служби власної безпеки мережі встановили, що, принаймні, один з хакерів працював у рамках корпоративної мережі, чим скомпрометував Facebook.

Зазначається, що Facebook зберігає дані, що призначені для користувача, окремо від даних корпоративної мережі. Чи дають доступ до інформації користувачів облікові дані співробітників Facebook, невідомо.

3721 Total Views 12 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *