У Швеції почав свою роботу магазин без продавців

У місті Вікен IT-фахівець Роберт Еліасон запустив магазин, що працює без продавців.

Одного разу тридцятидев’ятирічний чоловік розбив пляшечку з дитячим харчуванням, щоб дістатися до найближчого супермаркету йому довелося дістатися до найближчого супермаркету, який знаходився за 20 кілометрів від його дому. Цей заклад виявився єдиним. Що працював у потрібний час. Це і надихнуло Роберта на відкриття цілодобового магазину без персоналу.

У його супермаркеті можна придбати просту їжу і побутові товари: цукор, хліб, молоко, підгузки, консерви. Серед товарів немає ліків та сигарет, бо це б призвело до ризику крадіжок.

Роберта дивує, що до цього не здогадалися раніше, тому він планує створювати такі магазинчики у інших містах і селах. Він вважає, що оскільки відсутність персоналу дозволяє заощадити на оплаті співробітникам, в провінцію зможуть повернутися невеличкі магазині, що були повністю витіснені супермаркетами.

В магазині немає не лише продавців, а й охорони. Її замінюють шість камер стеження. Коли двері закладу відчинені більше восьми секунд, та в разі, коли їх хтось намагається зламати Еліасон отримує повідомлення.

 

637 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *