У Херсоні триває театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”

35

Херсон на цілий тиждень (з 20 по 28 травня) став театральною столицею України. Тут відкрився міжнародний фестиваль затятих театралів «Мельпомена Таврії». Фестиваль зібрав близько 30 театрів, які вже почали змагатися за звання кращої трупи. Професійне журі конкурсу має також відзначити найкращу постановку та найкращу акторську гру. Відкриття фестивалю розпочалося яскравою карнавальною ходою центральними вулицями Херсону. Учасників фестивалю на протязі всієї ходи супроводжували городяни, далі відбувся гала-концерт, присвячений відкриттю заходу.

Фестиваль присвячений 25-річчю Незалежності України, його девіз – Україні – миру та злагоди!»

Програма фестивалю складається з більш як тридцяти вистав, які зіграють трупи не тільки з різних куточків України, а й з Грузії, Португалії, Австрії, Угорщини, Румунії, та Литви. Також заплановано багато інших цікавих подій, зокрема працюватиме Грін-зона, гостей фестивалю пригощатимуть рибацькою юшкою, проводитиметься конкурс на «Найкраще селфі з Мельпоменою» та ін.

Влада Херсону вважаючи, що такі заходи дуже потрібні людям надає фінансову підтримку фестивалю, тому на цьогорічному, 18-тому заході, влаштовуватимуться наймасштабніші видовища.

1306 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *