У родині футболіста Алієва неспокійно: алкоголь, коханки, побиття

images (3)Дружина відомого футболіста Олександра Алієва Тетяна побоюється за безпеку своїх дітей і власне життя у зв’язку з неадекватною поведінкою чоловіка.

Напередодні  Тетяна Алієва через соцмережі розділила свої побоювання з громадськістю, наголосивши на залежностях Олександра від алкоголю, наркотиків і красивих жінок, а також через його агресивну поведінку, направлену на членів  родини, у стані алкогольного сп’яніння.

Тетяна також оприлюднила своє повідомлення до коханки чоловіка, в якому «подарувала» невідомій Кристині Олександра і попередила дівчину триматися від неї подалі.

Крім того, Тетяна зазначила у публічному повідомленні, що доволі довго прикривала поведінку чоловіка, але терпець її урвався. Справа дійшла до побиття, виклику поліції, взаємних звинувачень, спроби підкупу правоохоронців зі сторони Олександра і оприлюднення міжособистісних стосунків у родині.

Першими на ситуацію відреагували товариш Олександра Алієва Артем Мілевський, розкритикувавши дружину друга за таку відвертість, а також рестораторка Маргарита Січкар, яка прийняла протилежну позицію, підтвердила правдивість слів Тетяни і звернулася до громадськості з проханням про захист і допомогу побитій дружині знаменитого футболіста.

Така публічність сімейного скандалу викликала надзвичайний резонанс не тільки в оточенні пари, але й серед пересічних українців, які колись спостерігали за сімейною ідилією подружжя.

Тетяна і Олександр Алієви у шлюбі з 2007 року, виховують двох спільних дітей, а також сина від першого шлюбу Тетяни.

682 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *