У Запоріжжі затримано банду викрадачів коштовностей

3

Затримання небезпечних злочинців в Запоріжжі супроводжувалося стріляниною та вибухами. Як передають «Надзвичайні новини», правоохоронці затримали шістьох членів банди, яка на протязі тривалого часу займалася грабежами ювелірних магазинів і відділень банків.

Поліцейським вдалося заблокувати злочинців в одному з гаражних кооперативів Запоріжжя. Здаватися вони не збиралися, проте і опору не чинили, оскільки шансів втекти не було. У поліції розповіли, що банда займалася пограбуваннями не менш трьох років і в цілому зробила близько десяти нападів на відділення банків і ювелірні салони. 4Взимку цього року один з випадкових перехожих спробував затримати злочинців після чергового пограбування, однак вони відкрили стрілянину. Члени банди надягали форму СБУ, і таким способом, не привертаючи до себе увагу, легко грабували ювелірні магазини.

За словами Сергія Прудченко, голови управління кримінальної поліції м. Запоріжжя, кожний злочин члени угруповання ретельно планували, готуючись на протязі кількох місяців, і при кожному такому нападі вони мали з собою зброю.

739 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *