Українець Юрій Анікєєв став чемпіоном світу з шашок

сСпортсмен з Харкова Юрій Анікєєв своєю перемогою вивів українську команду в лідери міжнародної першості з шашок, а за очками випередив найтитулованішого гросмейстера – росіянина Олександра Шварцмана.
На турнірі в Туреччині гросмейстер з Харкова Юрій Анікєєв став чемпіоном світу зі швидких шашок (рапід) на 100-клітинній дошці. Бронзу завоював гросмейстер з Дніпропетровська Артем Іванов. Турнір став доволі успішним для нашої команди і окремих спортсменів.
Харків’янин обійшов на шляху до перемоги трьох міжнародних гросмейстерів – Валнеріса з Латвії, Самба з Сенегалу і Булатова з Білорусі, повідомляє офіційний сайт турніру.
За кількістю набраних очок (13), Анікєєв посів перше місце рейтингу, за ним розташувалися Шварцман і Іванов, які набрали по 12. У топ-10 увійшов ще один український гросмейстер – Денис Шкатула, який набрав 11 очок – він посів 9 місце в рейтингу.
У жіночому командному турнірі Вікторія Мотричко і Ольга Балтажи забезпечили збірній України 2-е місце. Спортсменки посіли 5-е і 6-е місця в особистому рейтингу.

2275 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *