Тренер Гассіева: «Усик – сильний, але Бріедіс я не списую, він дуже пристойний боксер»

Один з тренерів чемпіона IBF в першій важкій вазі Мурата Гассіева (25-0, 18 КО) Віталій Сланов розповів, кого вважає фаворитом у всесвітній суперсерії боксу, а також впевнений, що його підопічний зможе перемогти Юніера Дортікоса (22-0, 21 КО) в півфіналі.

663468854.0

«Перевага Дортікоса – довгі руки, інших не бачу. Швидкість? Гассієв для важкої ваги дуже швидкісний, разом із Усиком один з найшвидших боксерів в категорії. За ударною потужністю Мурат кубинцеві не поступається, а навіть перевершує. Навіть Влодарчик після бою сказав, що був приголомшений могутністю Мурата – з ким тільки не боксував, а з таким, мовляв, не стикався. Дортікос, звичайно, дуже хороший боксер, але Санчес – сильний аналітик. Думаю, він знайде вірну тактику.
Зараз усі четверо, хто залишився – фаворити. Усик – сильний, але Бріедіса я не списую, він дуже пристойний боксер. Мурат – само собою. Ми розраховуємо, що переможемо Дортікоса і розраховуємо виграти у фіналі. Гассіеву це під силу. Він від бою до бою додає – в силу того, що суперникам вже за тридцять, а йому тільки 24 роки».

Усик – Брієдіс онлайн

2580 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *