Творець біткоінів вийшов з тіні

kreygАвстралійський підприємець Крейг Райт зізнався в тому, що є таємничим Сатосі Накамото – творцем біткоінів, першої в світі криптовалюти.

На доказ Райт надав цифрові підписи, створені з використанням криптографічних ключів, що відносяться до першої операції з біткоінами. Відомо, що ці ключі належать легендарному творцеві криптовалюти – Сатосі Накамото, повідомляє BBC News.

Претензії Райта підтвердили кілька експертів з біткоінів, включаючи Джона Метоніса, економіста і одного із засновників Bitcoin Foundation. Австралієць пообіцяв також найближчим часом надати нові докази свого авторства.

Своє рішення вийти з тіні Райт пояснив бажанням покласти край спекуляціям на тему справжнього творця біткоінів, і захистити інших людей від уваги преси.

Біткоіни – цифрова криптовалюта, створена в 2008 році. У ряді країн вона заборонена, а за операції з її використанням порушнику загрожує покарання. На даний момент в обігу перебувають близько 15,5 мільйона біткоінів, причому в руках Накамото зосереджений мільйон біткоінів – еквівалент 450 мільйонів долларів.

2208 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *