Сім’ю замміністра побили серед білого дня

4

Сім’ю Юлії Клименко, заступника МЕРТ, а також її саму, жорстоко побили. Про це стало відомо з українських ЗМІ. На власній сторінці в Фейсбук заступник міністра розповіла, що разом з сім’єю була 6 травня в місті Переяслав-Хмельницький, де вони після відвідування заповідника вирішили оглянути центр міста. Але заблукали, і щоб розвернутися, заїхали до парковки одного з місцевих готелів – «Артак». Далі події розвивалися так: під’їхав «Ніссан», в якому, як з’ясувалося, перебував власник готелю.

Клименко пояснила, що вони не встигли швидко розвернутися. Тоді з машини вилетів оскаженілий чоловік і почав штовхати і бити через відкрите вікно машини старшого сина, вигукуючи нецензурні слова та загрози, розповіла вона. Коли вся сімʼя вийшла з машини, то з «Ніссана» підбіг ще один чоловік. В результаті зіткнення у жінки синцями вкрита одна рука, а одяг на ній був розірваний. Чоловікові зламали ніс, а старшому синові дісталося найбільше – його об бордюр били головою, присутні численні подряпини та забої всього тіла.

Менші діти, на очах яких відбувалися ці події, отримали психологічну травму. Сім’я поїхала до райвідділу, де давала свідчення і знімала побої. Юлія Клименко висловила подяку слідчим за терпіння і роботу і здивувалася тому, що таке можливо в центрі міста серед білого дня.

В таких умовах вся робота міністерств, спрямована на залучення інвестицій і туристів, виявиться марною, якщо в аналогічній ситуації виявиться будь-яка інша родина туристів, підкреслює заступник міністра.

2296 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *