Сьогодні Путін відвідує Крим з «запланованою робочою поїздкою»

pu2Сьогодні, у другу річницю анексії Криму Росією, президент РФ Путін відвідав півострів з так званою «робочою поїздкою». Головною метою відвідин заявлено перевірку процесу будівництва Керченського мосту.

Візит почався з острову Тузла, яку Путін спочатку оглянув з гелікоптера, потім поспілкувався з працюючими будівельниками. Президент РФ підкреслив, що будівництво артерії має закінчитися, згідно плану, у грудні 2018 року міст має запрацювати.

Протягом дня Путін має провести нараду, де будуть підняти питання розвитку Криму та міста Севастополя.

Тим часом, Євросоюз вустами Верховного представника з політики безпеки та зовнішньої політики Федеріки Могеріні в черговий раз закликала всі країни ООН приєднатися до санкцій проти Росіїї, в зв’язку із незаконною анексією та окупацією Крима.

«Європейський союз, як і раніше прагне до повної реалізації своєї політики невизнання, в тому числі за допомогою обмежувальних заходів. ЄС знову закликає держави-члени ООН розглянути можливість прийняття аналогічних заходів, щодо невизнання, відповідно до резолюції ГА ООН №68/262 (Про територіальної цілісності України)», – заявила пані Могеріні.

Також вона зауважила, що визнання Росією кримськотатарського Меджліса екстремістською організацією є особливо тривожним сигналом.

1323 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *