Барак Обама прибув на Кубу з історичним візитом

Barack Obama, Raul CastroСьогодні вночі (за київським часом) на Кубу з історичним візитом  прибув президент США Барак Обама. За 88 років це перший офіційний візит глави Сполучених Штатів на острів Свободи . Більшість світових ЗМІ відзначають, що ця знаменна подія втілює в собі кардинальний  поворот в американо-кубинських відносинах.

В рамках свого 2-денного візиту, сьогодні, 21 березня проводяться перемовини Барака Обами з головою Державної Ради Куби Раулем Кастро. У планах президента США обговорення питань взаємної торгівлі між країнами-сусідами – Кубою і США та обговорення важливих політичних реформ, що мають сприяти подальшому налагодженню відносин між Вашингтоном і Гаваною.

Перед перемовинами в Палаці Революції відбулася церемонія привітання шанованого гостя. Лідери обох країн потиснули один одному руки і обмінялися декількома репліками.

З 96-річним лідером кубинської революції Команданте Фіделем Кастро Барак Обама зустрічатися не планує.

Раніше Рауль Кастро заявляв, що Куба ніколи не відступиться від ідей революції, що сталася 57 років тому. У Гавані вважають, що США мають скасувати економічну блокаду Куби і повернути військово-морську базу в Гуантанамо країні перш, ніж між США і Кубою будуть відновлені нормальні відносини.

11588 Total Views 18 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *