Суддя-стрілок Буран залишається під вартою

6Сьогодні апеляційний суд Києва визнав законним арешт судді Олексія Бурана та виніс рішення залишити підозрюваного під вартою. Головуючим суддею був Ігор Паленик. Адвокати просили суд відпустити чиновника з-під варти у звʼязку з тим, що він має тяжку хворобу та утримує двох дітей.

Нагадаємо, що раніше, 31 березня Верховна Рада України надала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності суддю-стрілка Олексія Бурана, а потім Соломʼянський суд виніс рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання його під вартою до 28 травня, тобто на протязі двох місяців.

Раніше повідомлялося, що Олексій Буран підозрюється у отриманні хабара в півмільйона гривень. А під час затримання у елітному селищі Совіньйон в Одеській області, суддя відстрілювався від детективів національного антикорупційного управління з травматичної зброї, говорячи, що начебто переплутав працівників НАБУ з озброєними нападниками на будинок. Згодом суддя нібито намагався скоїти суїцид і потрапив до лікарні, де йому проводилися психологічні дослідження.

2245 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *