Столичні кондуктори міського транспорту вийдуть на роботу у вишиванках

vishivanka-kiev-kievpastrans-proezdnoy-konkurs-selfi-260x170Цього року День української вишиванки святкуватимемо 21 травня.

Саме з ініціативи «Folk Ukraine», які закликають : “Друзі, де б ви не були 21 травня, одягніть вишиванку! Приєднайтесь до всеукраїнської акції! Об’єднаймо УКРАЇНУ РАЗОМ!” працівники комунального підприємства «Київпастранс» прийдуть на роботу 21 травня саме у вишиванках.

Також, підприємство проводить акцію, у рамках якої потрібно вдягти в цей день, 21 травня, вишиванку та сфотографуватися із вбраним у вишиванку кондуктором у трамваї, тролейбусі чи автобусі. Фото слід надіслати на сторінку комунального підприємства у Facebook

Найпатріотичніші фотознімки учасників, котрі виконають всі умови акції, візьмуть участь у розіграші трьох проїзних квитків на три види транспорту на червень 2015 року. Учасникам необхідно бути прихильником сторінки та поділитися своєю участю з друзями у хроніці особистого профілю. Акція триватиме один день – 21 травня (фото можна надіслати лише 21 травня). Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org та оголошені 22 травня.

«День вишиванки – всеукраїнське свято, свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Я підтримую ініціативу колективу щодо відзначення Дня української вишиванки та особисто вдягну вишиванку 21 травня. Приєднуйтесь до нас, будемо раді бачити вас в національному вбранні», – сказав генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

11720 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *