Стартує фестиваль “Форпост” у Кам’янці-Подільському

1111275Сьогодні у Кам’янці-Подільському стартує Масштабний фестиваль середньовічної культури під назвою “Форпост”, який триватиме до 9 травня включно.  Четвертий рік поспіль мешканці та гості міста можуть насолоджуватися його насиченою програмою і видовищними подіями.

Фестиваль “Форпост” у Кам’янці-Подільському – один з найбільших на території України фестивалів середньовічної культури. Його відвідувачі поринуть в загадковий і чарівний світ старовинних подій, познайомляться  з кращими пам’ятниками середньовіччя, дізнаються багато цікавих історичних фактів і просто незабутньо проведуть час.

Місце проведення заходу – грандіозне фортифікаційна споруда Стара фортеця, яка не перестає дивувати своєю могутністю, силою і величчю. Опинившись біля стін цієї легендарної споруди, можна відчути себе відважним лицарем середньовіччя або чарівною дамою його серця. За словами організаторів, Фестиваль “Форпост” у Кам’янці-Подільському в цьому році буде ще дивовижнішим, ніж фестивалі минулих років.1111274

Учасники заходу, клуби військово-історичних реконструкцій, будуть проживати в барвистому середньовічному містечку  ХІV, XV століть, майстерно відтвореному відповідно до поселень того часу. Тут можна буде побачити особливості житла та предметів побуту середньовічної епохи, зробити унікальні фотографії на пам’ять або насолодитися смачними стравами та напоями епохи, відвідавши одну з їх автентичних харчевень. За традицією глядачів чекають безліч творчих майстер-класів. Всі бажаючі зможуть навчитися навичкам середньовічних танців під мелодійну музику тієї багатої епохи.

Любителі яскравих видовищ не залишаться байдужими, споглядаючи масові середньовічні битви, лицарські поєдинки п’ять на п’ять, бої з мечами та щитами і нестандартною зброєю. Неймовірно цікавим буде лучний турнір, в рамках якого свої неперевершені вміння продемонструють кращі спортсмени країни.

Розважати публіку будуть також показові виступи історичних танців, талановиті професіонали вуличного театру з новими барвистими програмами під відкритим небом, чудове вогняне шоу, запальні пісні, красива музика різних напрямів, смачні частування та багато іншого.

5410 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *