Станіславу Краснову надягли електронний браслет безпосередньо на лікарняному ліжку

krasnov2Сьогодні вночі підозрюваному в диверсійній діяльності і шпіонажі на користь РФ Станіславу Краснову надягли електронний браслет. Про це повідомив його захисник Андрій Мамалига. Зі слів адвоката, підзахисний досі перебуває в реанімації, стан його задовільний, але не стабільний.

В лікарняній палаті Краснов опинився через численні забої, які він називає наслідками тортур, отриманих в ході допитів. Втім, також є інформація, що тілесні ушкодження з’явились під час затримання.

Відомо, що в ніч на 28 лютого співробітниками СБУ Голову Громадянського корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова було затримано при спробі вилучити із схованки 30 кг вибухівки.

Також відомо, що Краснова вже притягали до відповідальності в травні 2014 року. Тоді справа так само отримала широкий резонанс, адже затримання відбувалося в київському багатоквартирному будинку, де тимчасово орендував помешкання Станіслав. В ході затримання було виявлено такий арсенал зброї, що довелося евакуювати мешканців будинку! Не зважаючи на це, в СБУ «не вистачило доказів», щоб довести причетність Краснова до терористичної діяльності.

Про самого Станіслава Краснова відомо, що він кримчанин (Сімферополь), навчався на фізичному факультеті Таврійського університету ім. Вернадського. Підозрюваний ніколи не був членом жодної націоналістичної організації, а очолюванний ним корпус «Азов-Крим» не має ніякого відношення до батальйону «Азов».

1969 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *