Співробітники “Енергоатому” пікетували учора Міністерство юстиції

11Учора, в день 30-ї річниці аварії на ЧАЕС, близько двохсот працівників українських атомних електростанцій виступили з протестом біля Міністерства юстиції у Києві. Пікетувальники вимагали розблокувати рахунки державної компанії «Енергоатом». У звʼязку з заблокованими рахунками під загрозою є безпека всіх українців, адже припинено фінансування усіх діючих атомних електростанцій. А це в свою чергу унеможливлює закупівлю ядерного палива для електростанцій та вивезення вже відпрацьованого ядерного палива.

Голова профспілок «Енергоатому» Олексій Лич, нагадує, що Арсеній Яценюк надавав доручення міністерству юстиції вирішити питання з блокуванням рахунків, та на даний момент ситуація так і не вирішена.

10Нагадаємо, що у березні поточного року рахунки та все майно «Енергоатому» було заарештовано. В звʼязку з цим практично повністю заблоковано фінансово-господарську діяльність найбільшої в Україні енергогенеруючої організації. Таку можливість отримали недобросовісні кредитори після накладення вето президентом 2 березня на Закон України №3097 “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розрахунків у паливно-енергетичному комплексі щодо державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”.

А ще раніше, у 2004 та 2011 роках було відкрито два кримінальні провадження, які розслідують вчинення злочинів та звернення компанії «Енергоатом» проти «Укрелектроват», але ці виробництва штучно затримуються.

4323 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *