Центр “Миротворець” оголосив про закриття свого інтернет-ресурсу

vizitkaЦентр “Миротворець” на однойменному сайті розмістив заяву, що внаслідок скандалу, який розгорівся після оприлюднення особистих даних журналістів, акредитованих в ЛНР/ДНР,  ресурс припиняє свою діяльність і закривається.

“Беручи до уваги реакцію, яку викликала публікація списку журналістів, акредитованих терористичною організацією “ДНР”, вимогами уповноваженого з прав людини Лутковської, а також вічно заклопотаного Євросоюзу, а також антиукраїнському налаштованих журналістів України на чолі з заступником міністра інформаційної політики України Т. Поповою, центр “Миротворець” прийняв непросте рішення про закриття сайту”, – написано в повідомленні.

Натепер співробітники “Миротворцю” зайняті архівуванням наявної інформації, пізніше її планують викласти у відкритий доступ. Таким чином, надалі будь-хто зможе завантажити викладену інформацію на власний комп’ютер.

Раніше прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом оприлюднення особистих даних 4508 вітчизняних та іноземних журналістів, що мали акредитацію в  ЛНР/ДНР, на сайті “Миротворець”.

926 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *