Сайт “Миротворець” відновлює свою роботу

mirotvorez3Після скандалу через оприлюднення списків акредитованих на Донбасі журналістів, сайт «Миротворець» вирішив відновити роботу у звичному форматі. Про це йдеться в заяві, яку вивісив на своєму ресурсі центр «Миротворець».

Нагадуємо, на минулому тижні на сайті волонтерського проекту «Миротворець» розмістили списки з прізвищами та контактними телефонами журналістів, які в різні часи мали акредитацію на непідконтрольній Україні території Донбасу. До списків потрапили як вітчизняні, так і іноземні журналісти.

Такі дії визвали обурення з боку журналістської спільноти, омбудсмена Валерії Лутківської та представників Євросоюзу, які вважають оприлюднені дані – персональною інформацією, а її оприлюднення шкідливим для журналістської діяльності загалом. Зі свого боку київська прокуратура почала розслідування з факту розміщення списків.

Оцінка цієї події розділилася – як серед політиків та урядовців, так і серед суспільства, яке здебільше виказало підтримку діям «миротворців». Саме цей факт і став головною причиною того, що сайт «Миротворець» повертається.

mirotvorez«В критичний для «Миротворця» момент (…) захищати нас прийшли ви: добровольці, військовослужбовці ЗСУ, НГ і прикордонники, кращі співробітники СБУ і МВС, волонтери, прості люди, патріотично і проукраїнські налаштовані журналісти. (…) Безумовно, при такій підтримці нашого народу, повноцінне функціонування сайту «Миротворець» буде відновлено найближчим часом. Ще раз дякуємо за таку потужну підтримку нашої діяльності в інтересах усього суспільства і за надану захист», – написано в заяві.

728 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *