Рекорди Сумського чемпіонату з жиму лежачи

pavlo mog9 квітня у Сумах відбувся чемпіонат міста з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед юнаків і дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів.

Змагання зібрали учасників з різних регіонів Сумської, Полтавської, Чернігівської та Харківської областей. Загалом у змагання взяли участь 110 найсильніших спортсменів. Змагання проводилися за правилами IPF (International Powerlifting Federation) та Національної федерації пауерліфтингу України, працювала оновлена комп’ютерна програма «Goodlift» та велася пряма онлайн трансляція через мережу Internet.
Чемпіонат видався «багатим» на нові рекорди, зокрема області, України і навіть світу.
У класичному жимі лежачи:
Ольга Могильнікова з легкістю оновила рекорд області серед жінок, вижавши штангу вагою 60 кг.
Юнак-силач Єгор Леоненко у свої 11 років з легкістю підняв штангу вагою 80 кг, при цьому власна вага спортсмена 55 кг.
У ваговій категорії до 66 кг оновив рекорд області Воронцов Олексій – підняв 128 кг.
Серед юніорів можна відзначити спортсмена з Чернігівської області Олексія Ветоху – у ваговій категорії  83 кг здолав штангу вагою 162,5 кг.
Студент Інституту фізичної культури майстер спорту Владислав Бордун став чемпіоном у ваговій категорії -105 кг – йому підкорилася штанга вагою 190 кг.
Серед чоловіків неймовірний результат у ваговій категорії 66 кг показав майстер спорту України Денис Швидко – здолав вагу 167,5 кг, що на 7,5 кг більше нормативу МСУМК. В абсолютному заліку Денис виборов чемпіонство.

Родзинкою змагань став виступ Заслуженого тренера України, майстра спорту України, чемпіона та рекордсмена Європи 2015 року Павла Могільникова, вагова категорія 120 кг, який оновив рекорд світу (у віковій категорії masters – ІІ), піднявши неймовірні 213 кг. Цей результат дозволив йому опинитися на другій сходинці в абсолютному заліку.
Третім в абсолютному заліку став ветеран з Полтави, майстер спору України В’ячеслав Петров. У ваговій категорії до 105 кг він підняв штангу вагою 203 кг – цей результат перевищує рекорд України.
В екіпірувальному жимі лежачи майстер спорту України Денис Коноваленко став чемпіоном у ваговій категорії 105 кг, підкоривши штангу вагою 250 кг.

Завершив змагання виступ Заслуженого тренера України Андрія Красілова, який став чемпіоном у ваговій категорії 120 кг з результатом – 260 кг.

1909 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *