Рейтинг заробітків найвідоміших зірок за версією журналу «Billboard»

14За версією відомого музичного журналу «Billboard» найбагатшою артисткою 2015 року стала 26-річна Тейлор Свіфт. Кількість зароблених нею «зелених» складає більш як 73 мільйони, з яких більш як 60 мільйонів становлять гонорари за проведені концерти, а більш як 7 мільйонів продажі дисків відомої співачки. Тейлор – відома американська поетеса-виконавиця та акторка, яка почала писати пісні ще у восьмирічному віці, а вперше взяла гітару до рук у 12. За відносно недовгу карʼєру вона отримала найпрестижніші нагороди в світі музики: Young Hollywood Awards в номінації «Майбутня суперзірка», People Choice Awards – «Співачка року», Grammy Awards – «Найкраща кантрі-виконавиця», «Краща кантрі-пісня» та «Альбом року».15
Друге місце у рейтингу за версією журналу посідає кантрі-співак Кенні Чесні, доходи якого за минулий рік склали 39,8 мільйонів доларів.
На третьому місці – група з Великобританії «The Rolling Stones», статки яких склали 39,6 мільйона.
16Четверте місце посів один артистів США, теж виконавець кантрі-музики, платівки якого користуються найбільшою популярністю – Біллі Джоел. За 2015 рік співак заробив більш ніж 31 мільйон доларів.
Останнє місце в ТОП-і отримала група «One Direction», дохід якої за минулий рік – більш ніж 24 мільйони.

1308 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *