Рейтинг компанії DTEK Energy Ріната Ахметова впав до стану обмеженого дефолту

dtekКомпанії Ріната Ахметова DTEK Energy присвоєно рейтинг «RD», що відповідає стану «обмежений дефолт». До такого висновку прийшло інтернаціональна рейтингова агенція Fitch Ratings.

Підсумки агенції базуються на факті прострочення платежів по деяким банківським кредитам. Сукупна сума заборгованих по кредитам грошей становить близько 50 мільйонів доларів США, що за загальноприйнятими умовами є приводом для оголошення крос-дефолту по єврооблігаціях.

Агенція Fitch повідомляє: загальні кошти DTEK Energy станом на початок лютого складали 937 мільйонів ​​гривень (37 мільйонів $). 40% з них знаходяться в українських банках, частина з яких в пов’язаному з DTEK банку ПУМБ.

Представники DTEK, в свою чергу, запевняють про проведення переговорів щодо реструктуризації заборгованостей перед кредиторами. Зі слів представників корпорації, до процесу перемовин залучено одного з найавторитетніших консультантів – компанію  Rotschild.

DTEK Energy було створено в 2005 році, вона є підрозділом бізнес-групи System Capital Management (СКМ) Ріната Ахметова. Основні напрямки виробництва – видобуток та збагачення вугілля, а також виробництво та реалізація електроенергії.

5058 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *