Після останнього слова оголошення вироку Савченко перенесли на 21 березня

Сьогодні відбулося чергове засідання по справі військової льотчиці та депутата Надії Савченко. Їй надали останнє слово, яким Надія скористалася, щоб заявити про незаконність та несправедливість суду. Після цього засідання закрилося до 21-22 березня, саме тоді Савченко буде оголошено вирок.

В своїй промові Надія завила, що суду вона не визнає, що він безсилий проти її волі. Свою промову українка підкріпила виразним жестом на адресу суду і всієї політичної системи РФ. Також Савченко заявила, що продовжує сухе голодування і навряд чи доживе до винесення їй вироку.

По закінченні засідання, зал, де були присутні українські журналісти, а також рідні Надії, стоячи заспівав гімн України, що викликало обурення суддівських.

Суд відмовився дати згоду на особисте побачення матері і сестри з Надією Савченко. Адвокат Савченко на своїй сторінці в Twitter написав: «До 21 березня ніяких дозволів на побачення суд видавати не збирається. Українським консулам також відмовлено у відвідуванні Савченко до винесення вироку».

Інший адвокат Савченко Марк Фейгін повідомив, що стан здоров’я його підзахисної очевидно погіршився – в неї підвищена температура, спостерігається лихоманка та запаморочення.

1066 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *