Підсумки роботи Нацполіції за 1 квартал 2016

5Патрульні поліцейські з початку цього року зафіксували максимальну кількість порушень правил дорожнього руху. Як повідомляє прес-служба Нацполіціі, були підведені перші підсумки роботи за три місяці 2016 року.

Звіт був підготовлений, за даними, отриманими в двадцяти містах України, де працюють патрульні поліцейські. За перший квартал поточного року в поліцію надійшло понад 613 тисяч викликів, і всі вони були оброблені. Поліцейським довелося важко — за три місяці вони склали більше 167 тисяч адміністративних матеріалів, постанов і протоколів про порушення правил дорожнього руху. З цієї кількості матеріалів – майже п’ять з половиною тисяч протоколів, виписаних водіям, які сідали за кермо в нетверезому стані.

6За підрахунками співробітників Національної поліціі, в середньому патрульна машина приїжджає за викликом приблизно через десять хвилин. Кожен день, протягом однієї зміни, в українських містах патрулюють не менш як сімсот поліцейських авто, а також дві тисячі патрульних поліцейських. Зовсім скоро Нацполіція з’явиться в Сумах, Северодонецьку, Лисичанську, Маріуполі, Краматорську, Запоріжжя та інших містах.

412 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *