Підвищення тарифів в “Укрзалізниці”

5
Кабінет міністрів України затвердив консолідований фінансовий план публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” на 2016 рік.

Як зазначає газета «Сегодня», відповідне розпорядження уряду №231-р опубліковано в «Урядовому кур‘єрі». Згідно цього плану пасажирські перевезення подорожчають на швидкісні пасажирські потяги Інтерсіті + у межах 5 відсотків.

Нагадаємо, що 2 березня цього року Кабінет Міністрів схвалив проект фінансового плану «Укрзалізниці», але зі збільшенням тарифів лише на 10 відсотків, а не на 15, як раніше заявляли в компанії. При цьому підвищення тарифів на пасажирські перевезення не планується.

Згідно опублікованого проекту фінансового плану у поточному році компанія отримає не менше 96 мільйонів гривень чистого прибутку. В «Укрзалізниці» також заявили про те, що в 2016 році до компанії будуть залучені кредити на загальну суму більше 23 мільярдів, повертати ж необхідно буде вже 26,6 мільярдів гривень.

Зазначимо також, що раніше відбулося здорожчання проїзду в потягах, що рухаються за маршрутами «Київ-Львів» та «Київ-Одеса». Підвищення тарифів на послуги перевезення пояснюють наданням підвищеного комфорту а також скороченням часу перебування в дорозі.

18923 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *