Прокурора Одеської області Миколу Стоянова звільнено

stoyanovНаказом виконуючого обов’язки Генпрокурора України Юрія Севрука від 15 квітня, прокурора Одеської області Миколу Стоянова звільнено з посади, а також із органів прокуратури в цілому. Про таке йдеться на сайті Генпрокуратури.

Звільнення здійснено після вимоги, яку висунув Президент України Петро Порошенко до Юрія Севрука. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар Президента Святослав Цеголко: «Президент написав в.о. Генпрокурора Ю.Севруку листа про невідкладну необхідність звільнити прокурора Одещини М.Стоянова в порядку люстрації. Він звернув увагу на неналежне виконання в органах прокуратури вимог Закону «Про очищення влади».

Нагадуємо, Микола Стоянов був призначений прокурором Одеської області 29 березня, після того, як з цієї посади було звільнено Давида Сакварелідзе. Це був останній наказ колишнього Генпрокурора Віктора Шокіна, якого самого звільнили з посади 29 березня.

Відомо, що Стоянов вже займав посаду обласного прокурора в 2014 році. Тоді його було звільнено у зв’язку з переводом в іншу область. Проте з цим рішенням колишній очільник одеської прокуратури не погодився і подав до суду. Суд позив задовольнив, тож призначення його 29 березня трактувалося, як поновлення на посаді.

Мешканці Одеси і області весь цей час протестували проти призначення Стоянова вдруге. 5 квітня Мінюст України оприлюднив тлумачення, де зазначалося, що Микола Стоянов підпадає під закон «Про очищення влади».

2368 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *