Президент Порошенко схвалив закон про пенсії людям, які здобули інвалідність в результаті участі у Революції Гідності

Верховна Рада прийняла закон 18 лютого, чинності він набуде наступного дня після його опублікування.

Президентом Петром Порошенком підписано Закон України «Про внесення зміни до статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». В ньому йдеться про призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок різноманітних ушкоджень здоров’я, що були отримані під час участі у Революції Гідності».

Закон,  ухвалений ВР України 18 лютого,  спрямований на забезпечення необхідного  рівня соціального захисту людей що постраждали під час участі у Революції Гідності. Внаслідок чого стали інвалідами. Закон допоможе наданню для них державної соціальної підтримки на відповідному рівні.

Пенсії по інвалідності згідно закону будуть призначатися особами, які стали інвалідами внаслідок травм одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. При цьому треба, щоб звернення за медичною  допомогою відбулося у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року. Наявність страхового стажу значення для надання пенсії не матиме.

1699 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *