Порошенко призначив нового керівника Київщини

IMG_6067У середу, 3 лютого, президент України Петро Порошенко призначив головою Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука.

Президент представив його під час поїздки на Київщину.

«Мною було прийнято рішення про призначення Максима Мельничука. Я хочу привітати пана Мельничука з новою роботою, а Київщину з новими можливостями, які відкриваються перед нею завдяки його знанням та навичкам», – сказав Порошенко.

Максим Мельничук – вчений, доктор біологічних наук, віце-президент Національної академії аграрних наук України.

«Це молодий академік, доктор наук, талановитий вчений. Віце-президент Нацакадемії аграрних наук, де відповідав за координацію інвестиційних і інноваційних проектів в Україні», – розповів глава держави.

Нагадаємо, попередній голова Київської ОДА Володимир Шандра написав заяву про звільнення з посади голови Київської ОДА за власним бажанням. Причин такого кроку він не пояснив.

Цю посаду Шандра займав з березня 2014 року.

Зазначимо, на місцевих виборах 2015 року Максим Мельничук балотувався в мери столиці від Аграрної партії України, але за результатами кампанії показав результат в рамках статистичної похибки. Він має досвід роботи держуправління – у 2010-2011 роках працював заступником міністра аграрної політики.

2338 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *