Порошенко ветував скандальний закон про електронне декларування

vetoНа закон про електронне декларування статків посадових осіб з внесеними до нього поправками, що, як запевняють деякі політики, гальмують процес підписання безвізового режиму з ЄС, накладено вето Президента.

Як пояснює Петро Порошенко, Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про власність, доходів, витрат і фінансових зобов’язань в 2016 році» було розглянуто представниками Євросоюзу, зокрема, Комісаром з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнесом Ханом та Комісаром з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітрісом Аврамопулосом. Єврокомісари залишилися задоволеними остаточним варіантом Закону, про що повідомили Президента в офіційному листі.

Головною зміною є те, що надати електронні декларації посадовці мають вже в 2016 році, в той час, як в попередній версії заходи відтерміновувались майже на рік. Кримінальна відповідальність за неправдиві дані в декларації також змає бути запроваджена вже в цьому році.

Пан Порошенко планує звернутися до Верховної Ради з проханням розглянути документ вже у вівторок 15 березня і підтримати його.

7489 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *