Поклонська заборонила КаZантип

kazantipПрокурор Криму Наталя Поклонська оголосила, що не допустить проведення музичного фестиваля КаZантип на півострові. «Організатори фестивалів на кшталт цього мусять розуміти, що вільно проводити подібні заходи їм ніхто не дозволить. Це питання національної безпеки, це здоров’я молодого покоління, що має бути вільним від згубних пристрастей», – заявила Поклонська.

В 2015 році під час рейду ФСКН (служба контролю обігу наркотиків РФ) було виявлено, що 11 осіб перебували в стані наркотичного сп’яніння. Цей епізод і став формальним приводом цьогорічної заборони КаZантипу.

Нагадуємо: фестиваль електронної музики КаZантип (Республіка Z) – один з найвідоміших на теренах Східної Європи, що проводився просто неба з  1995 р. в містечку Щолкіне, поблизу недобудованої АЕС. Останні роки постійним місцем проведення КаZантипу було селище Попівка, що під Євпаторією.

В 2014 р. після анексії Криму фестиваль було проведено в містечці Анаклія (Грузія). В 2015 планувалось провести музичний захід в Камбоджі, проте в останню мить ці плани зруйнувались, як то кажуть, з мотивів безпеки.

Того ж року організатори вирішили змінити назву фестивалю на Befooz (у минулому – назва одного з танцполів) і спробувати провести його у рідній Поповці.

6279 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *