Покликані захищати – вбивають

Рисунок1Учора, 19 квітня у столиці, що неподалік від метро “Дорогожичі” сталося неймовірне! Під колеса автомобіля тих, хто здавалося б, має нас захищати потрапила жінка. Про це повідомляється у прес-службі патрульної поліції міста Київ. За інформацією, по вулиці Олени Теліги у непризначеному для цього місці дві жінки перебігали дорогу. В результаті одна з жінок, киянка, 58 років, потрапила під колеса Renault Duster, який в цей час патрулював вулицю. За інформацією прес-служби, автомобіль рухався зі ввімкненими проблисковими маячками, але в мережі з’явилось відео, на якому чітко видно, що жінка переходила дорогу саме по пішохідному переходу. Також на представленому відео проблискові маячки не відмічаються.

Що ще найгірше – патрульні на службовій машині не поспішали зменшити швидкість навіть після наїзду на жінку.

Зі слів досвідчених водіїв, самі патрульні порушили правила дорожнього руху, тому що поворот у цьому місці на вулицю О.Теліги заборонений.

Жінка, яка постраждала в ДТП, у дуже тяжкому стані потрапила до лікарні. Сьогодні стало відомо, що вранці, постраждала жінка померла в лікарні. Наразі прокуратура проводить досудове слідство, а поліцейського, який скоїв злочин відсторонили від служби.

 

3016 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *