Перший український телеканал BrainTV вже працює

11Українські ІТ-волонтери сьогодні, в середу, 20 квітня, офіційно запустили перший український телеканал BrainTV, присвячений інформаційним технологіям, повідомляється на офіційній сторінці телеканалу в мережі Facebook. Про це пише УНІАН.

“Перший онлайн-телеканал України про ІТ запускається сьогодні … Нарешті ІТ-індустрія зможе розкрити свій потенціал всьому світу”, – йдеться в повідомленні.

Основною метою BrainTV є забезпечення вільного доступу до освітнього ІТ-контенту і посилення бренду українського ІТ-ринку в Україні та за її межами. Телеканал можна буде дивитися на офіційному сайті BrainTV або в мережі українського мультимедійного ОТТ-сервісу Divan.TV.

“Відтепер ви зможете дивитися нас в 200 країнах. Дуже скоро ми також будемо доступні на megogo.net, FainoTV і OLL.TV платформах”, – повідомила комманда BrainTV.

Згідно з повідомленням, фінансову підтримку телеканалу надали ІТ-компанії Ciklum, Jooble, ControlPay, Nikon, Terrasoft, а також депутат парламентської фракції “Самопоміч”, член правління об’єднання підприємців та інвесторів UAngel, керуючий партнер INTERSOG і WannaBiz – Олександр Борняков.

Також ініціативу запуску першого в Україні ІТ-телеканалу підтримали заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, голова українського некомерційного фонду BrainBasket Володимир Люлька і глава наглядової ради Української асоціації венчурного капіталу і прямих інвестицій (UVCA) Андрій Колодюк.

Виконавчим директором телеканалу стала фахівець з маркетингу української ІТ-компанії Coppertino Божена Шеремета.

Згідно з доповіддю “Глобальний звіт про розвиток інформаційних технологій – 2015», складеному Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ), Україна зайняла 71-е місце в світі за рівнем розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), піднявшись за рік на 10 позицій порівняно з попереднім показником (в 2014 році в цьому рейтингу Україна займала 81-е місце). При формуванні рейтингу організація розрахувала Індекс мережевої готовності, який характеризує рівень розвитку ІКТ в 143 країнах світу.

На думку ряду експертів ринку інформаційних технологій, основною загрозою розвитку української сфери інформаційних технологій є відтік кваліфікованих кадрів за кордон через нестабільну ситуацію в Україні, що впливає на темпи зростання IT-сектору.

8736 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *