Пентагон сумнівається у дотриманні РФ ядерної безпеки та в 4 рази збільшує фінансування протидії агресії

Сполучені Штати не прагнуть ні “холодної”, ні тим більше звичайної війни з Російською Федерацією. Але на жаль, Росія продовжує порушувати незалежність України, Грузії і Молдови та намагається залякати своїх сусідів в Балтії. Таку думку висловив міністр оборони США Ештон Картер.

Він зазначає, що в Сирії Росія також постійно “підливає масла у вогонь” громадянської війни, підтримуючи екстремізм, якому вона нібито протистоїть. “На морі, в повітрі, в космосі і кіберпросторі Росія кидає виклик всім міжнародним нормам”, так заявляє голова Пентагону. При цьому він звертає увагу на аспекти, серед яких і постійне брязкання ядерною зброєю, через яке виникають великі сумніви в прихильності РФ до стабільності і миру. Також, не зовсім зрозуміло, чи готові росіяни дотримуватися обережності щодо ядерних загроз.

Картер зазначив, що США не стараються перетворити РФ на ворога, та мають необхідність відстоювати свої інтереси та інтереси союзників. Тому міністерство оборони Сполучених Штатів міркує над стратегією стримування агресії Росії – вони мають намір застосовувати збалансований підхід, який включатиме зміцнення армії союзників та додаткові фінансові вкладення в оборону. Відповідно до запропонованого проекту бюджету на оборону США збільшать витрати до 3,4 мільярдів доларів. Передбачається, що розширений оборонний бюджет дозволить покрити витрати розміщення в Європі трьох бригад, які будуть перебувати в стані бойової готовності. Сполучені Штати вже готові доставити до Великої Британії перші винищувачі F-35.

Що ж стосується Росії, то керівництво країни при бажанні може знову доєднатися до світової спільноти, і з ним країни готові знову співпрацювати, але в тих питаннях, де є спільні інтереси.

2488 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *