Олімпійські ліцензії у вільній боротьбі

kvyat

Борець вільного стилю Андрій Квятковський здобув олімпійську ліцензію в категорії до 65 кг на кваліфікаційному турнірі в Сербії.

Українець дійшов до фіналу, де програв Магомедмураду Гаджиєву, що представляє Польщу. Варто зазначити, що олімпійські ліцензії на турнірі в Сербії отримують фіналісти  у кожній ваговій категорії.

Вибули з боротьби за ліцензії, борець вільного стилю Василь Шуптар в категорії до 57 кг і два українські борці греко-римського стилю: Костянтин Балицький (до 59 кг) та Армен Варданян (до 66 кг).

Не змогли здобути ліцензії в Ріо Наталія Пулковська (до 48 кг) та Юлія Хавальджи (до 53 кг). Обидві українки стали бронзовими призерками.

Ібрагім Алдатов (84 кг) впевнено переміг двох перших суперників, але у півфіналі поступився за останньою результативною дією.

gergelУкраїнська борчиня Оксана Гергель (категорія до 58 кг) завоювала свою першу олімпійську ліцензію у кар’єрі.

Вона розпочала ходу до фіналу на європейському ліцензійному турнірі з перемоги на туше над польскою борчинею Агнешкою Крол.

Чемпіонка Європейських Ігор, володарка бронзи чемпіонату світу та двох бронзових нагород чемпіонату Європи Емесе Барка з Угорщини також програла Оксані на туше.

У півфіналі Оксана знову показала клас і перемогла Маріану Есану з Молдови.

У фіналі на Гергель очікує зустріч з бронзовою призеркою чемпіонату Європи – Мімі Христовою з Болгарії.

Але у будь-якому випадку, українка вже точно отримала перепустку на Олімпіаду-2016 до Ріо.

4726 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *