Одеський суддя після отримання хабара відстрілювався

2
Згідно інформації прес-служби НАБУ учора, 29 березня суддю Малинівського районного суду м.Одеси Олексія Бурана «зловили на гарячому» під час отримання хабара в 500 тисяч гривень. Відзначається, що суддя-корупціонер був викритий детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Національної поліції.
Вимагання коштів чиновник здійснював за допомогою посередника, через якого було передано обіцянку винести конкретне судове рішення. Це рішення влаштовувало людину, з якої вимагався хабар. В рішенні йшлося про стягнення боргу. Під час проведення слідчих дій співробітниками НАБУ і Нацполіціі, суддя без сорому вчинив опір і застосував зброю. Скориставшись статусом «суддівської недоторканності» суддя кинувши зброю, зник.
За вказаним кримінальним правопорушенням розпочато досудове розслідування за статтею 368 КК України (Отримання неправомірної вигоди). Також як співучасник правопорушення по справі проходить заступник голови Малинівського суду Віталій Гранін.
1

На офіційній сторінці НАБУ розміщена інформація, в якій говориться про те, що операція вкотре підтвердила необхідність зняття недоторканності суддів та депутатів для ефективної боротьби з корупцією.

8743 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *