Обама вимагає у Путіна звільнити Надію Савченко

Putin-i-Obama-peregovoryБарак Обама в телефонній розмові з Володимиром Путіним заявив про те, що українська льотчиця Надія Савченко має бути звільнена, відповідно мінських домовленостей. Про це повідомив прес-секретар посольства США в Росії Вілл Стівенс.

Телефонна розмова між президентами країн відбулася ще в понеділок, але її деталі стали відомі тільки сьогодні.

Нагадуємо, Надія Савченко знаходиться в полоні РФ з липня 2014 року. Їй інкримінується вбивство російських журналістів та незаконний перетин кордону Російської Федерації. Сама Надія запевняє, що через кордон в Луганській області була перевезена силоміць, коли опинилася в полоні. Свою причетність до загибелі журналістів рішуче заперечує. Адвокати Савченко стверджують, що мають незаперечні докази непричетності своєї підзахисної до вбивства, але суд їх до розгляду не приймає.

На знак протесту Савченко 17 грудня 2015 року оголосила голодування, а 4 березня – сухе голодування, яке було перерване нею 10 березня. Підставою до припинення сухого голодування став фейковий «лист від Президента Порошенка», де він начебто особисто просив Надію не заподіяти собі лиха.

Вирок Надії Савченко має бути винесено 21-22 березня.

8456 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *