Уряд Німеччини доплачуватиме до € 5 тисяч покупцям електромобілів

electric-carУряд Німеччини прийняв рішення стимулювати громадян в придбанні гібридних автомобілів, задля чого запровадить програму датування  купівлі, виплачуючи компенсації у розмірі € 3-5 тис. (до 3 тис. – для юридичних осіб, до 5 тис. – для фізичних).

Влада Німеччини сподівається, що таким чином заохотить потенційних покупців купувати екологічні авто і прискорить процес пересідання на електромобілі з авто, обладнаних традиційними двигунами.

Статистика свідчить, що за пройдешній рік в Німеччині було продано більш ніж 12 тис. автівок з нульовим викидом шкідливих речовин. В порівнянні з іншими розвинутими країнами, це досить вагомий показник.

Загальна сума грошових компенсацій, яка має бути відшкодована покупцям електромобілів, за прогнозами складе близько € 1,3 млрд. Програма виплати компенсацій повинна стартувати 1 липня 2016 р.

Також уряд Німеччини планує закуповувати електромобілі для потреб державних підприємств, вже невдовзі на екологічну автівку на електричній тязі пересяде кожен п’ятий державний діяч.

820 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *