Нові підземні поштовхи в Еквадорі

Природа безжалісна до жителів Еквадору  – не пройшло і 5 днів від одного потужного землетрусу з надзвичайними збитками і великою кількістю жертв, як нові підземні поштовхи були зафіксовані в країні, цього разу магнітудою 6.0 балів.

Як повідомила в п’ятницю, 22 квітня, Геологічна служба США, епіцентр нового землетрусу 6.0 знаходиться в 100 кілометрах на північний захід від міста Портовьехо.

Перші підземні поштовхи магнітудою 7,8 сталися в ніч на 17 квітня. Їх епіцентр знаходився в районі міста Педерналес в еквадорської провінції Манабі. Цей землетрус став найсильнішим в країні з 1979 року. В Еквадорі був введений режим надзвичайної ситуації. Згідно з останніми даними, число загиблих в країні досягло 587 чоловік, включаючи іноземців. Влада оцінює збитки в 2-3 млрд доларів.

Не вщухає  стихія і в Японії. Напередодні черговий – магнітудою 5,5 зафіксували в префектурі Кумамото, що на острові Кюсю. Як стверджують місцеві ЗМІ, повідомлень про руйнування та жертв поки немає. Країна досі оговтується після серії поштовхів. Жертвами землетрусу в Японії стали 47 людей

12511 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *