Новий ринок збуту для виробників молочної продукції

8

Незабаром українська молочна продукція буде експортуватися у  Тайвань. Відповідна угода була укладена між п’ятьма найбільшими виробниками молочної продукції України, Європейським Банком реконструкції та розвитку, Європейською Бізнес Асоціацією, а також Майклом Хсю – представником Міністерства закордонних справ Тайваню.

Як передає Agravery, українські виробники молочної продукції поступово розширюють ринок збуту. У минулому році, відзначає представник МЗС, Тайвань придбав молочну продукцію на суму, що перевищує шістсот мільйонів доларів, і в поточному році тайванська сторона продовжить підтримувати українських виробників. Між Тайванем і Україною складається тісна і вигідна співпраця, зазначив Хсю. За його словами, українські виробники зможуть експортувати в Тайвань кілька найменувань молочних виробів.

На період 28 березня – 1 квітня заплановано переговори між представниками українських молокопереробних підприємств та кількома десятками імпортерів Тайваню.

Нагадаємо, що на сьогодні головним ринком збуту молочної продукції українських виробників поки що є внутрішній ринок. Експорт становить близько 20%. Останні дозволи на експорт молокопродуктів були отримані українськими підприємствами до Китаю (вересень-грудень 2015).

 

5663 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *