Новий міністр освіти – нові напрями в навчанні

Рисунок3Лілія Гриневич, новообраний міністр освіти, в ефірі Громадського телебачення розповіла про те, що незабаром планується перехід всіх шкіл України на 12-річну систему навчання.

За словами Гриневич, це буде зроблено в рамках реформи в системі освіти України. Міністр також підкреслила, що сучасним дітям потрібна не тільки сума знань, а й важливі компетенції, які узгоджені в Євросоюзі. Перелік компетентностей включає в себе володіння природничими науками, математикою, іноземною мовою, а також фінансовою грамотністю, навичками підприємництва, умінням злагоджено працювати в команді. Щоб отримати всі ці навички, діти повинні вчитися на один рік довше, підкреслює Гриневич.

3Однак найближчим часом система навчання змінюватись не буде, і на це можуть знадобитися роки. Крім того, Гриневич наголосила на тому, що зовнішнє незалежне оцінювання залишається, але необхідно його удосконалювати, робити сучаснішим. Наразі також розробляються методи, які не дозволять фальсифікувати результати ЗНО. Україна повинна бути готова, як соціально, так і фінансово до змін, додала міністр освіти.

Нагадаємо, що Лілія Гриневич отримала посаду міністра освіти у новому уряді Володимира Гройсмана.

3024 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *