Небезпека для Київської області – отруйні викиди в Десну

2

Дуже небезпечну знахідку виявлено у селі Новосілки Київської – жителі села на місцевій автостоянці знайшли 60 тонн отруйних добрив, розфасованих в мішки. Екологи б’ють на сполох, адже добривом «Карбаміт» мають удобрювати поля, розорані в заплаві річки. Далі ці шкідливі хімікати можуть потрапити в Десну. Якщо це станеться, то для жителів столиці зовсім скоро з кранів потече отруєна вода.

Площа полів в заплаві досягає п’ятисот гектарів, знаходяться вони приблизно в п’ятнадцяти метрах від Десни і поля вже почали зорювати. Місцеві жителі вважають, що добрива, знайдені на приватній автостоянці, передбачалося використовувати саме для цього поля. Частина поля затоплена, і, якщо його почнуть удобрювати хімікатами, отруйна речовина обов’язково потрапить в Десну.

Олександр Соколенко, еколог з Національного екологічного центру, вже заявив про те, що наслідки будуть катастрофічними для всієї Київської області. За його словами, через сніг і дощ, які спостерігалися останніми днями, частина хімікатів вже потрапила в річку.

1663 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *