“НЕАНГЕЛИ” – аншлаг у Київському Палаці спорту

23

Свій ювілей – 10 років творчої діяльності «НеАнгели» вирішили відсвяткувати гучним туром по країні під назвою «СЕРЦЕ». Яскравим закінченням туру став масштабний концерт в столичному Палаці Спорту.

«Їх перша зустріч відбулася рівно 10 років тому. Двом абсолютно різним дівчатам судилося зустрітися і створити унікальний дует НеАнгели. Десять років глядачі спостерігали за скандальними витівками солісток і закохувалися в їх творчість. Любов глядачів, красиві пісні і унікальні голоси дівчат виявилися потужною силою, яка привела дует до успіху. Ще тоді, за часів свого знайомства, Слава і Вікторія мріяли заспівати на найбільшій сцені столиці» – так згадують ті давні часи «НеАнгели» на своїй сторінці у ФБ.

Чудові музиканти, улюблені пісні та живий звук на концерті – все це змушувало завмерти від захоплення, і коли десятитисячний зал співав разом зі Славою і Вікторією, відчулася енергія, що йшла від артистів до глядача і навпаки. Здавалося, НеАнгели можна чути і без підсилювачів апаратури, а десять тисяч людей в цю мить стали єдиним цілим. В деяких моментах фільмів, які транслювалися на екранах відвертість і емоційність Вікторії і Слави просто зашкалювала.

Продюсер колективу Юрій Нікітін коментуючи виступ гурту, сказав, що на головній арені країни був показаний десятирічний результат праці артистів, який не просто зібрав таку величезну кількість шанувальників, а й показав їх неймовірний успіх у вигляді тісної взаємодії залу зі співачками. Адже для артистів дуже важливо, коли за спиною стоїть така сила і любов глядача.

Незабаром гурт продовжить тур “Серце” містами України та Білорусі.

556 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *