На Кіровоградщині викрито “конвертаційний центр”

1Головне управління Державної фіскальної служби в Кіровоградській області повідомляє, що Податковою міліцією та СБУ було розкрито конвертаційний центр у Кіровограді. Як виявилось, так звані філії центру працювали не тільки на Кіровоградщині, а й також на територіях сусідніх областей – Черкаської, Вінницької та Київської.

Колишній керівник облдержадміністрації був  одним з головних учасників угрупування. Він створив коло зловмисників, які розробили схему незаконного проведення фінансово-господарських операцій. Ці операції включали надання діючим обʼєктам господарювання послуг по зменшенню кількості сплачених податків до бюджету в особливо великих розмірах, а також переведення коштів у готівку.

Обіг коштів за період функціонування групи становить біля 250 мільйонів гривень, а також сума несплачених податків підприємств, що користувались «послугами» організації становить більше 20 мільйонів гривень.

Операція була проведена одночасно у різних регіонах (у містах Бровари, Умань, Бориспіль та Кіровоград). В результаті проведеної роботи державними службами було проведено обшуки та вилучено 41 печатку підприємств, які були учасниками злочинної схеми а також 7 одиниць вогнепальної зброї, 20 електронних цифрових підписів керівників підприємств, чорнову бухгалтерію та офісну техніку. Також було арештовано 35 банківських рахунків, з яких буде відшкодовано завдані державі збитки.

 

1493 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *