Наслідки землетрусів в Японії – налякані люди заздалегідь залишають свої домівки

11

Японські сейсмологи попередили жителів країни про нові підземні поштовхи, і в Японії почалася паніка. Люди почали поспіхом покидати свої будинки, беручи з собою тільки найнеобхідніше. У Червоному хресті заявили про те, що в тимчасові притулки вже направлені додаткові бригади медичних працівників.
Нагадаємо, що минулого тижня в Японії сталися два потужні землетруси на острові Кюсю. Кількість жертв цих землетрусів досягла кількості 42 осіб, але це поки що не точні дані. В результаті підземних поштовхів було зруйновано десятки будинків, мости та дороги, зафіксовані потужні зсуви. За попередніми даними, постраждали не менше тисячі осіб, більше десяти японців вважаються зниклими безвісти. 12Рятувальники говорять про можливе зростання кількості жертв – десятки людей ще залишаються під обвалами.
Раніше прес-служба Міністерства закордонних справ України попередила українських громадян про небезпеку, яка можлива в Японії, і звернулася з проханням тимчасово утриматися від поїздок в цю країну.
Найпотужніший землетрус в Японії стався п’ять років тому, тоді загинули 15 тисяч людей, ще дві з половиною тисячі досі вважаються зниклими безвісти.

1276 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *