Найближчим часом в Україні почнеться випробовування власних бойових ракет

На підприємствах України відновлено необхідну лінійку бойових ракет для захисту країни від агресора.

Розвиток українського ракетобудування відбувається в межах міжнародних зобов’язань. Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що найближчим часом відбудуться пробні пуски ракет, що виготовлені виключно українськими виробниками.

У своєму інтерв’ю він розповів, що на сьогодні нашим конструкторам. Інженерам та вченим вдалося забезпечити виготовлення всіх необхідних компонентів для ракетобудування, в тому числі тих, що раніше отримувалися в РФ по кооперації. Тепер ці ракети можна буде не лише демонструвати на виставках, а і застосовувати у бойових діях.

За словами Турчинова відновлення ракетобудування перебуває у пріоритеті в української влади. Секретар РНБО зазначив, що ми одночасно повинні розвиватися як космічна держава і випускати високотехнологічні космічні апарати і в той самий час треба відновити всю лінійку бойових ракет, оскільки вони необхідні для захисту країни.

Під час відповіді на запитання про запуск яких саме ракет йдеться Турчинов повідомив, що не може надати детальної інформації що до цього, але заспокоїв стратегічних партнерів тим, що зміцнення оборони України відбувається без порушень будь-яких міжнародних зобов’язань.

В грудні 2015 року Турчинов заявляв про необхідність бути готовими для застосування авіації у випадку ескалації конфлікту на Донбасі. Він зауважив, що і Сирії відбувається відпрацювання Росією бойового застосування авіації і це не може не викликати занепокоєння. Тому і Україні вивчають стратегію і тактику російських військових щодо нанесення ударів з повітря.

1063 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *