Надія Савченко оголосила сухе голодування

savchenkoСьогодні в Донецькому міському суді Ростовської області розпочалася заключна частина розгляду справи льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, яку звинувачують у навмисному вбивстві російських журналістів у червні 2014 року та незаконному перетину кордону з РФ.

На сьогоднішньому засіданні мали відбутися дебати сторін, втім, після того, як виступила сторона захисту, суддя раптово перервав засідання. Відбулося це під час виступу самої Савченко, в якому льотчиця встигла заявити, що її вина не доведена. Надія спромоглася сказати всього декілька слів, після чого суддею було оголошено перерву до 9 березня.

Ще раніше Савченко попереджала – якщо їй не нададуть змоги виступити сьогодні з останнім словом, вона буде вимушена на знак протесту перейти до сухого голодування. Що і було зроблено – з завтрашнього дня Надія припиняє приймати не тільки їжу, але і воду.

«Треба розуміти, що сухе голодування – це 5-7 днів життя людини», – відкоментував заяву Савченко один з її адвокатів Микола Полозов, який раніше припускав, що обвинувальний вирок Надії цинічно приурочать до 8 березня.

3406 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *